Whatsapp 09-22:00
0850 303 55 60 Aşağıdaki kare kodu telefonunuzun kamerasından okutarak direk bize yazabilirsiniz.
Saat 16:00'a kadar aynı gün kargo, 12 Aya Varan Taksit İmkanı

Sök Tak Dikdörgen Çerçeveler

Dikdörtgen şeklince, 20x25,20x30,30x40 Ebatlarında Modern Kendinden Yapışkanlık Sök Tak Çerçeveler
 
 
Yapışan kare çerçeveler çivi gerektirmez, duvarlarınızda iz bırakmaz. Özel olarak Nano teknoloji ile ürettiğimiz yapışkan bandı sayesinde iz bırakmadan istediğiniz kombinasyonlarda duvarlarınızı doldurabileceksiniz. Dilediğiniz kadar satın alarak değişik kombinler yaratabilirsiniz. Kolayca fotoğraflarınızı takıp çıkartabilirsiniz.

Özellikler
  • 20x20,15x15,30x30, 30x40, 20x30 cm fotoğraf ebatlarında çerçevelerden oluşmaktadır.
  • Çivi gerektirmez.
  • Bandı leke, iz bırakmaz.
  • Kullanımı kolay bir üründür.
  • Kare Çerçeveler ’in arkasında kendiliğinden yapışan Özel bir çift taraflı bant bulunmaktadır. Bu bandın üzerindeki koruyucuyu çıkartarak duvara yapıştırabilirsiniz.
  • Kare Çerçevenin arkasında sök-tak bant olduğu için çerçevenin yerini değiştirebilirsin. Kare Çerçeveni çıkartırken alt taraftan yukarıya doğru kaldırman gerekmektedir.
  • İstediğin kadar Kare Çerçeveler alarak duvarında efsaneler yaratabilir, özel bant sayesinde birçok kez yerini değiştirebilirsin.
Dikkat: Eski, Boyası bozuk, Astar uygulanmamış duvarlar, ipeksi ve yağlı duvar kağıdı uygulanmış duvarlarda tutunma düşük olabilir veya duvarınıza ve/veya boyanıza zarar verme ihtimali vardır. Bu nedenle ilk denemenizi görünmeyen bir duvara uygulayınız. Dilerseniz, arkasındaki delik sayesinde Kare Çerçeveleri tek bir çivi ile asabilirsiniz. 

Magnetler Zamanla Solma Yaparmı?

Sitemizden sipariş vereceğiniz fotoğraflı magnetler fujifilm banyolu sistem ile baskı yapıldığından dolayı uzun yıllar sararma solma yapmaz.

Magnet ne kadar sürede hazırlanır ?

13:00'a kadar Fotoğraflı magnet siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz.

Hangi ebat magnet daha iyi olur ?

Biz gene olarak 6x9 ebatında magnet öneriyoruz; sebebi ise büyük boy magnelerden dolabın üzeri yaklaşık 4 adet magnet alır, ama küçük boydan çok daha fazla alır.